Tu podaj tekst alternatywny

KONKURS Projekt monety – „100 lecie polskiego złotego” 1924-2024

Nowa polska waluta – złoty została wprowadzona do obiegu 29 kwietnia 1924r. w wyniku reformy pieniężnej i zastąpiła zdewaluowaną marką polską.

W związku z obchodami 100 lecia polskiego złotego zapraszamy uczniów klas III - VIII z naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie na projekt własnej monety.

ORGANIZATORZY konkursu – nauczyciel historii i języka polskiego.
CELEM konkursu jest:
 • rozbudzenie zainteresowania historią Polski oraz naszej waluty,
 • zaktywizowanie dzieci i młodzieży szkolnej,
 • rozwijanie talentu artystycznego i kreatywności uczniów.
Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną. Termin składania prac do 29 kwietnia 2024r. Rozstrzygnięcie konkursu na początku maja.
Zapraszamy

Katarzyna Piskur
Natalia Kucper
Konkurs plastyczny
promujący Światowy Dzień Ziemi 2024

Hasło przewodnie tegorocznego Dnia Ziemi: Planeta vs. Plastik

Inne propozycje:
 • Na ratunek Ziemi - Ziemię mamy tylko jedną
 • Zmiana zaczyna się od działania –zmieniaj nawyki
 • Zainwestuj w naszą Planetę
 • Tyle zysku, ile odzysku
Organizator: SZKOŁA PODSTAWOWA W KRAWCACH IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO
Adresat: Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów szkoły

Uczestnicy konkursu przygotowują prace plastyczne w formacie A3 lub A4 przy zastosowaniu dowolnej techniki plastycznej (rysunek, malarstwo, grafika komputerowa, techniki mieszane i inne (warunek – materiał nie może odpadać od kartki).

Prace na konkurs należy przynieść osobiście do dnia 18 kwietnia 2024 r. do koordynatora Bożena Kobylarz.
Zapraszamy

 • Regulamin Konkursu
 • Bożena Kobylarz
  Magdalena Smogorzewska


  "BUKIET MOICH KWIATÓW"

  Z ogromną dumą pragniemy poinformować, że nasza uczennica Anielka Wilk z klasy "0" zajęła I miejsce w konkursie plastycznym pt. "Bukiet moich kwiatów", zorganizowanym przez Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Tarnobrzegu.

  Serdecznie Anielce gratulujemy.


  GALERIA


  "PRZYRODA ŹRÓDŁEM WIEDZY I OSOBISTYCH PRZEŻYĆ"

  Z wielką radością i dumą pragniemy poinformować o kolejnych sukcesach naszych uczennic. Dziewczynki wzięły udział w konkursie na impresję filmową pt. ,,Przyroda źródłem wiedzy i osobistych przeżyć", organizowanym przez Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Tarnobrzegu. Nikola Skrzypacz kl. VI zajęła I miejsce z filmem ,,Krawce i jej okoliczna przyroda", Julia Burdzy kl. VIII i Antonina Barnaś kl. VI zajęły 3 miejsce z filmem ,,Przyroda w Krawcach".

  Gratulujemy serdecznie, po raz kolejny pokazujemy, że w małej szkole tkwi wielki potencjał.
  Dziewczynki jesteśmy z Was ogromnie dumni. Tak trzymać.


  GALERIA


  GALERIA

  SZKOLNY KONKURS NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ Z MOTYWEM RELIGIJNYM

  Wszyscy miłośnicy sztuki, niezależnie od wieku, wzięli udział w naszym wyjątkowym konkursie plastycznym na kartki bożonarodzeniowe. Była to doskonała okazja, aby podzielić się swoją twórczością z innymi i wprowadzić świąteczny nastrój wśród społeczności szkolnej. Uczestnicy wyrażali swoje wyjątkowe wizje magii świąt na kartce bożonarodzeniowej. W większości skupili się na tradycyjnych motywach bożonarodzeniowych, takich jak choinka, gwiazda betlejemska czy stajenka. Kilku wykonawców stworzyli własne, unikalne interpretacje świątecznej atmosfery.

  GALERIA

  Maryla Wasielewska-Saja
  Monika Barnaś-Saja  BOŻONARODZENIOWY KONKURS PLASTYCZNY „GWIAZDKA 2023”

  Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Bożonarodzeniowym konkursie plastycznym GWIAZDKA 2023- zorganizowanym przez Tarnobrzeski Dom Kultury. Konkurs ten składał się z dwóch zadań do wyboru : Kartka Bożonarodzeniowa – 15 uczniów wykonało przepiękne kartki świąteczne, Anioł- 12 uczniów zrobiło figurki aniołów- prawdziwe cuda. Wszystkie prace zostały dostarczone 04.grudnia. Z niecierpliwością czekamy na ocenienie prac konkursowych .Mamy cichą nadzieję że któraś praca zostanie dostrzeżona i nagrodzona.

  Monika Barnaś -Saja  GALERIA


  KONKURS PLASTYCZNY
  "ODNAWIALNE ŹRÓDŁO ENERGII"

  W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym w ramach zadania :Zielone Podkarpacie –dofinansowane ze środków : Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie w ramach Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej.

  Konkurs zorganizowany w dwóch kategoriach wiekowych :
    klasy I-III -6 uczniów
    klasy IV-VI-8 uczniów
  Celem konkursu było poszerzenie edukacji ekologicznej ,integracja uczniów, rozwijanie wyobrażni i twórczych umiejętności.
  Życzymy wszystkim biorącym udział sukcesu.

  Monika Barnaś –Saja
  Magdalena Smogorzewska  GALERIA

  KONKURS HISTORYCZNO – PLASTYCZNY „ RODZINA ULMÓW”

  W związku z upamiętnieniem błogosławionej RODZINY ULMÓW, w naszej szkole został przeprowadzony szkolny konkurs historyczno- plastyczny. Celem konkursu było zwrócenie uwagi na rolę rodziny w procesie wychowawczym młodego pokolenia. Prace konkursowe oceniane były w dwóch kategoriach . I grupa – klasy I – III, a II grupa – klasy IV – VIII.

  Szkolna komisja wybrała po 3 prace z każdej grupy:
  I grupa: Oskar Cichoń, Lena Dziubińska, Emilia Chmiel,
  II grupa: Aleksandra Kędza, Julia Burdzy, Jagoda Dul.
  Prace te zostały przesłane do Szkoły Podstawowej nr 11 w Jarosławiu, która jest organizatorem konkursu na projekt znaczka pocztowego z okazji uroczystości beatyfikacyjnych Rodziny Ulmów.

  Katarzyna Piskur  GALERIA


  Copyright © 2009 by Szkoła Podstawowa w Krawcach
  Wszystkie prawa zastrzeżone.