"BUKIET MOICH KWIATÓW"

Z ogromną dumą pragniemy poinformować, że nasza uczennica Anielka Wilk z klasy "0" zajęła I miejsce w konkursie plastycznym pt. "Bukiet moich kwiatów", zorganizowanym przez Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Tarnobrzegu.

Serdecznie Anielce gratulujemy.


GALERIA


"PRZYRODA ŹRÓDŁEM WIEDZY I OSOBISTYCH PRZEŻYĆ"

Z wielką radością i dumą pragniemy poinformować o kolejnych sukcesach naszych uczennic. Dziewczynki wzięły udział w konkursie na impresję filmową pt. ,,Przyroda źródłem wiedzy i osobistych przeżyć", organizowanym przez Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Tarnobrzegu. Nikola Skrzypacz kl. VI zajęła I miejsce z filmem ,,Krawce i jej okoliczna przyroda", Julia Burdzy kl. VIII i Antonina Barnaś kl. VI zajęły 3 miejsce z filmem ,,Przyroda w Krawcach".

Gratulujemy serdecznie, po raz kolejny pokazujemy, że w małej szkole tkwi wielki potencjał.
Dziewczynki jesteśmy z Was ogromnie dumni. Tak trzymać.


GALERIA


GALERIA

SZKOLNY KONKURS NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ Z MOTYWEM RELIGIJNYM

Wszyscy miłośnicy sztuki, niezależnie od wieku, wzięli udział w naszym wyjątkowym konkursie plastycznym na kartki bożonarodzeniowe. Była to doskonała okazja, aby podzielić się swoją twórczością z innymi i wprowadzić świąteczny nastrój wśród społeczności szkolnej. Uczestnicy wyrażali swoje wyjątkowe wizje magii świąt na kartce bożonarodzeniowej. W większości skupili się na tradycyjnych motywach bożonarodzeniowych, takich jak choinka, gwiazda betlejemska czy stajenka. Kilku wykonawców stworzyli własne, unikalne interpretacje świątecznej atmosfery.

GALERIA

Maryla Wasielewska-Saja
Monika Barnaś-SajaBOŻONARODZENIOWY KONKURS PLASTYCZNY „GWIAZDKA 2023”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Bożonarodzeniowym konkursie plastycznym GWIAZDKA 2023- zorganizowanym przez Tarnobrzeski Dom Kultury. Konkurs ten składał się z dwóch zadań do wyboru : Kartka Bożonarodzeniowa – 15 uczniów wykonało przepiękne kartki świąteczne, Anioł- 12 uczniów zrobiło figurki aniołów- prawdziwe cuda. Wszystkie prace zostały dostarczone 04.grudnia. Z niecierpliwością czekamy na ocenienie prac konkursowych .Mamy cichą nadzieję że któraś praca zostanie dostrzeżona i nagrodzona.

Monika Barnaś -SajaGALERIA


KONKURS PLASTYCZNY
"ODNAWIALNE ŹRÓDŁO ENERGII"

W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym w ramach zadania :Zielone Podkarpacie –dofinansowane ze środków : Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie w ramach Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej.

Konkurs zorganizowany w dwóch kategoriach wiekowych :
      klasy I-III -6 uczniów
      klasy IV-VI-8 uczniów
Celem konkursu było poszerzenie edukacji ekologicznej ,integracja uczniów, rozwijanie wyobrażni i twórczych umiejętności.
Życzymy wszystkim biorącym udział sukcesu.

Monika Barnaś –Saja
Magdalena SmogorzewskaGALERIA

KONKURS HISTORYCZNO – PLASTYCZNY „ RODZINA ULMÓW”

W związku z upamiętnieniem błogosławionej RODZINY ULMÓW, w naszej szkole został przeprowadzony szkolny konkurs historyczno- plastyczny. Celem konkursu było zwrócenie uwagi na rolę rodziny w procesie wychowawczym młodego pokolenia. Prace konkursowe oceniane były w dwóch kategoriach . I grupa – klasy I – III, a II grupa – klasy IV – VIII.

Szkolna komisja wybrała po 3 prace z każdej grupy:
I grupa: Oskar Cichoń, Lena Dziubińska, Emilia Chmiel,
II grupa: Aleksandra Kędza, Julia Burdzy, Jagoda Dul.
Prace te zostały przesłane do Szkoły Podstawowej nr 11 w Jarosławiu, która jest organizatorem konkursu na projekt znaczka pocztowego z okazji uroczystości beatyfikacyjnych Rodziny Ulmów.

Katarzyna PiskurGALERIA


Copyright © 2009 by Szkoła Podstawowa w Krawcach
Wszystkie prawa zastrzeżone.